עם ישראל הנפלא התגייסו אלינו והיו שותפים בתמיכה בקהילת המילואימניקים

ימים
שעות
דקות
שניות

תקנון אתר

מרימים את הרוח - מהמילואים לעם

1. קהילת המילואימניקים מבית תנועת נפגשים (עמותת לב ישראל- הבית של הטוב)מנגישה שירות ללא תשלום לאנשי המילואים ובני משפחותיהם מתוך כוונה לתת להם הטבות ולהוקיר את שירותם הצבאי לעם ולחברה.


2. האתר מפנה לעמותות ולשירותים נוספים אשר כמיטב הבנתנו ניתנים למשרתי המילואים ולבני משפחותיהם ללא תרומה ועל מנת להטיב לקהילת משרתי המילואים ולבני משפחותיהם


3. קהילת המילואימניקים מבית תנועת נפגשים (עמותת לב ישראל-הבית של הטוב)אינה אחראית במישרין או בעקיפין לכל שירות שניתן על ידה ועל ידי צד שלישי. בקבלת השירותים משחרר מקבל השירות את קהילת המילואימניקים מבית תנועת נפגשים (עמותת לב ישראל- הבית של הטוב) מכל אחריות לטיב השירות, ולכל עניין ודבר הקשור בו במישרין ובעקיפין.


4. ⁠מכיוון שקהילת המילואימניקים מבית תנועת נפגשים (עמותת לב ישראל-הבית של הטוב) מעוניינת להטיב עם משרתי המילואים ובני משפחותיהם חשוב לדעת ולהכיר כל מקרה בו לא ניתן שירות מיטבי ללקוח ואנו נעשה כל מאמץ על מנת לטפל בדבר ולהשתפר. יחד עם זאת מקבל השירות בכניסתו לאתר או בקבלת השירות מצהיר בזאת שהוא משחרר את קהילת המילואימניקים מבית תנועת נפגשים (עמותת לב ישראל- הבית של הטוב) מכל אחריות לכל נזק אם יגרם ומצהיר כי ידוע לו שעמותת נפגשים רק מפנה ללא תמורה לשירותים אחרים נותני השירות.

יחד, מעבירים את רוח המילואים לעם!

מצטרפים לקהילת המילואימניקים

טופס הצטרפות
שם פרטי *
שם משפחה *
אימייל *
נייד *
פרטים נוספים
עיר מגורים *
מצב משפחתי *
סטטוס מקצועי
תחום עיסוק *
חבר/בוגר ארגון *
מילואימניקים

נרשמת בהצלחה!

אנו קולטים את הפניות הרבות, ניצור קשר בימים הקרובים. עם ישראל חי!

פנו אלינו לכל שאלה, הערה או הארה
💬 הצטרפו לקהילה